- Počasí
- Filipíny
- Calabarzon
- Aurora
Aktuální počasí Aurora
Aktuální počasí přímo pro město Aurora. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 28°C |
