- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Aulnoye-Aymeries
Aktuální počasí Aulnoye-Aymeries
Aktuální počasí přímo pro město Aulnoye-Aymeries. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 15. 5. (00:00)
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
