- Počasí
- Spojené království
- Scotland
- Auchtermuchty
Aktuální počasí Auchtermuchty
Aktuální počasí přímo pro město Auchtermuchty. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
