- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Auburn Gresham
Aktuální počasí Auburn Gresham
Aktuální počasí přímo pro město Auburn Gresham. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 2. 5. (08:00)
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
