- Počasí
- Filipíny
- Cordillera
- Atok
Aktuální počasí Atok
Aktuální počasí přímo pro město Atok. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
