- Počasí
- Kazachstán
- Qyzylorda
- Atash
Aktuální počasí Atash
Aktuální počasí přímo pro město Atash. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 21°C |
