- Počasí
- Mauretánie
- Adrar
- Atar
Aktuální počasí Atar
Aktuální počasí přímo pro město Atar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 40°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 30°C |
