- Počasí
- Turecko
- Tuncelská provincie
- Atadoğdu
Aktuální počasí Atadoğdu
Aktuální počasí přímo pro město Atadoğdu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
