- Počasí
- Omán
- Al Buraimi
- Aţ Ţuwayyah
Aktuální počasí Aţ Ţuwayyah
Aktuální počasí přímo pro město Aţ Ţuwayyah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 43°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 48°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 35°C |
