- Počasí
- Omán
- Ad Dakhiliyah
- Aţ Ţuwayyah
Aktuální počasí Aţ Ţuwayyah
Aktuální počasí přímo pro město Aţ Ţuwayyah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
43°C
pocitově 48°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 27°C |
| Normál: | 35°C |
