- Počasí
- Palestinská území
- Pásmo Gazy
- At Tuffāḩ
Aktuální počasí At Tuffāḩ
Aktuální počasí přímo pro město At Tuffāḩ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
