Aktuální počasí Aţ Ţawīlah
Aktuální počasí přímo pro město Aţ Ţawīlah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 19°C |
