- Počasí
- Saudská Arábie
- Mecca Region
- Aţ Ţarfā’
Aktuální počasí Aţ Ţarfā’
Aktuální počasí přímo pro město Aţ Ţarfā’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 34°C |
