- Počasí
- Dánsko
- Midtjylland
- Åsted
Aktuální počasí Åsted
Aktuální počasí přímo pro město Åsted. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 11°C |
