- Počasí
- Ázerbájdžán
- Astara
- Astara
Aktuální počasí Astara
Aktuální počasí přímo pro město Astara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
