- Počasí
- Eritrea
- Southern Red Sea
- Assab
Aktuální počasí Assab
Aktuální počasí přímo pro město Assab. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 41°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 28°C |
