Aktuální počasí Asolo
Aktuální počasí přímo pro město Asolo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 15. 5. (02:00)
Silný déšť
Platí do 15. 5. (02:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
