Aktuální počasí Asnelles
Aktuální počasí přímo pro město Asnelles. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 9°C |
