- Počasí
- Rusko
- Bashkortostan Republic
- Aslayevo
Aktuální počasí Aslayevo
Aktuální počasí přímo pro město Aslayevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
