Aktuální počasí ‘Aslān
Aktuální počasí přímo pro město ‘Aslān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 40°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 31°C |
