- Počasí
- Afghánistán
- Paktia
- Ashpān
Aktuální počasí Ashpān
Aktuální počasí přímo pro město Ashpān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 12°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
