Aktuální počasí Ashkaftān
Aktuální počasí přímo pro město Ashkaftān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 26°C |
