- Počasí
- Omán
- Northeastern Governorate
- Ash Sharjatayn
Aktuální počasí Ash Sharjatayn
Aktuální počasí přímo pro město Ash Sharjatayn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 32°C |
