- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Asadābād
Aktuální počasí Asadābād
Aktuální počasí přímo pro město Asadābād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 41°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
