- Počasí
- Katar
- Al-Shahaniya
- As Suwayḩilīyah
Aktuální počasí As Suwayḩilīyah
Aktuální počasí přímo pro město As Suwayḩilīyah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 34°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 28°C |
