- Počasí
- Irák
- Al Qādisīyah
- Aş Şalāḩīyah
Aktuální počasí Aş Şalāḩīyah
Aktuální počasí přímo pro město Aş Şalāḩīyah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 26°C |
