- Počasí
- Súdán
- White Nile
- As Sa‘ada
Aktuální počasí As Sa‘ada
Aktuální počasí přímo pro město As Sa‘ada. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 32°C |
