- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Arundel
Aktuální počasí Arundel
Aktuální počasí přímo pro město Arundel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
