- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Artíki
Aktuální počasí Artíki
Aktuální počasí přímo pro město Artíki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 19°C |
