- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Arthur
Aktuální počasí Arthur
Aktuální počasí přímo pro město Arthur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
