Aktuální počasí ‘Arshān
Aktuální počasí přímo pro město ‘Arshān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
