Aktuální počasí Arrëz
Aktuální počasí přímo pro město Arrëz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 30. 5. (11:00) do 30. 5. (18:00)
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
