- Počasí
- Turecko
- Bitliská provincie
- Arpacık
Aktuální počasí Arpacık
Aktuální počasí přímo pro město Arpacık. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
