- Počasí
- Afghánistán
- Kapisa
- Arōkī
Aktuální počasí Arōkī
Aktuální počasí přímo pro město Arōkī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
