- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Aroanía
Aktuální počasí Aroanía
Aktuální počasí přímo pro město Aroanía. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
