- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Aroanía
Aktuální počasí Aroanía
Aktuální počasí přímo pro město Aroanía. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
