- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Arnolec
Aktuální počasí Arnolec
Aktuální počasí přímo pro město Arnolec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
