- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- Arnold
Aktuální počasí Arnold
Aktuální počasí přímo pro město Arnold. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 2. 5. (09:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
