- Počasí
- Nizozemsko
- Gelderland
- Arnhem
Aktuální počasí Arnhem
Aktuální počasí přímo pro město Arnhem. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
