- Počasí
- Rusko
- Magadan Oblast
- Arman’
Aktuální počasí Arman’
Aktuální počasí přímo pro město Arman’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 0°C |
