- Počasí
- Rusko
- Saratovskaya Oblast
- Arkadak
Aktuální počasí Arkadak
Aktuální počasí přímo pro město Arkadak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
