- Počasí
- Spojené státy americké
- Iowa
- Arion
Aktuální počasí Arion
Aktuální počasí přímo pro město Arion. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 7°C |
