- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Argine Lupo
Aktuální počasí Argine Lupo
Aktuální počasí přímo pro město Argine Lupo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 27. 4. (09:00) do 27. 4. (20:00)
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
