- Počasí
- Rusko
- Chelyabinsk
- Argayash
Aktuální počasí Argayash
Aktuální počasí přímo pro město Argayash. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 8°C |
