- Počasí
- Maroko
- Drâa-Tafilalet
- Arfoud
Aktuální počasí Arfoud
Aktuální počasí přímo pro město Arfoud. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
