- Počasí
- Řecko
- Central Macedonia
- Aréthousa
Aktuální počasí Aréthousa
Aktuální počasí přímo pro město Aréthousa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
