- Počasí
- Rusko
- Volgograd Oblast
- Arep’yev
Aktuální počasí Arep’yev
Aktuální počasí přímo pro město Arep’yev. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
