Aktuální počasí Ardeşen
Aktuální počasí přímo pro město Ardeşen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 17°C |
