Aktuální počasí Ardédé
Aktuální počasí přímo pro město Ardédé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
42°C
pocitově 47°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 5 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
