Aktuální počasí Ardak
Aktuální počasí přímo pro město Ardak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 13°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
